Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben

  • 71 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

1-pokojowy Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben Londyn jest położony 2 km od od takich obiektów jak Targ Borough Market, nie więcej niż 10 min piechotą od stacji metro Vauxhall.

Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben oferuje balkon i miejsce do siedzenia i wychodzi na ulicę. Posiada także 1 łazienkę. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.

Pełnowymiarowa kuchnia jest idealnym miejscem do przygotowywania domowych posiłków.

Dzielnica Covent Garden jest w około 2,1 km, natomiast Farma miejska w Vauxhall - w zasięgu wzroku od apartamentu o powierzchni 71 m². Galeria Narodowa leży w odległości nie więcej niż prawie 25 min pieszo od apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu noclegowego to Newport Street Gallery w mniej niż 450 metrach. Stacja kolejowa Marylebone znajduje się w około 6 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben Londyn
Vauxhall, River Thames, Big Ben Retreat, Central London Family Stay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vauxhall, River Thames, Big Ben Retreat, Central London Family Stay

9.3
Wspaniały 49 opinii
482 m od nieruchomości
USD 311 USD 280
za noc
Bright 1Br Flat Near Iconic London Landmarks
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bright 1Br Flat Near Iconic London Landmarks

578 m od nieruchomości
Apartment In London
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment In London

694 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben jest kuchnia?
      W Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z kuchenką mikrofalową, czajnikami elektrycznymi i lodówką.
    • Czy Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben znajduje się w pobliżu dworca kolejowego?
      Odległość od Marylebone do Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben wynosi około 10 min jazdy autem.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Outstanding Modern Apartment Next To Big Ben Londyn
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij